Foto: se svolením Heart Machine

Possessor(s) je krásná akční sidescrollerová hra od Heart Machine

Ačkoli se studio Heart Machine připravuje vydání Hyper Light Breaker, velké online adventury, právě odhalilo další titul, který je ve vývoji a měl by vyjít brzy: Possessor(s). Na PC a konzole se má dostat v roce 2025.

Possessor(s) je svižná akční sidecrollerová adventura odehrávající se ve sci-fi metropoli, která se nachází v karanténě kvůli napadení neznámými mimozemskými silami. V traileru (níže) vypadá naprosto nádherně – své dělá 3D pozadí a ručně malované postavy. Pro souboje je typický boj zblízka pomocí nalezených předmětů, nechybí ani akční klouzání dlouhými chodbami či houpání na háku, přičemž s postupem hry se odemykají a vylepšují další zbraně a schopnosti.

Hlavními hrdiny Possessor(s) je Luca a její partner Rehm, jejichž vztah rozhodně není ideální. Aby přežili, musí se naučit soužití a společně se vydávají na cestu, jejímž cílem je odhalit zdroj katastrofy, která zničila jejich město. Na hráče čeká otevřený příběh s několika možnostmi, po kterých se můžete vydat. A celý seznam postav, s nimiž se lze setkat, přičemž každý nový příběh o zkáze osvětluje kus záhady.

Každá cutscéna v oznamovacím traileru Possessor(s) by se mohla stát vkusným spořičem obrazovky a souboje vypadají velmi plynule. Hru vyvíjí společnost Heart Machine a vydává ji Devolver Digital.

Zdroj: engadget.com