Zdroj: store.steampowered.com

Red Dead Online se brzy stane samostatnou hrou, díky nízké cenovce bude hra dostupná všem

Kolem světa her Red Dead Redemption je v posledních dnech velmi živo. Minulý týden se objevily nepotvrzené informace, které se ukázaly bohužel jako falešné o tom, že studio Rockstar Games chystá vydání remasterované verze prvního dílu na novou generaci konzolí. Nyní se objevila nová, tentokrát už důvěryhodná zpráva o tom, že z módu Red Dead Online se brzy stane samostatný plnohodnotný titul.

Samostatná verze online režimu hry Red Dead Redemption by se měla objevit už prvního prosince, a to na jak na staré, tak nové generaci konzolí i PC.

Pro mnoho hráčů by mohla být hlavním lákadlem cena 4,99 dolarů, která vydrží do 15. února příštího roku a následně „povyroste“ na 19,99 dolarů. Pro některé uživatele by se největším problémem mohl stát pevný disk, protože hra bude mít 120 GB. Její součástí budou i nákupy kosmetických prvků uvnitř aplikace a nebude chybět ani možnost zakoupit si rozšíření, aby bylo možné hrát plnou hru včetně kampaně.

Podobný posud by v příštím roce měl čekat i GTA V, respektive GTA Online. To by mělo vyjít samostatně v souvislosti s vydáním speciální verze této populární hry na novou generaci konzolí.

On-line režimy velkých open world her od studia Rockstar jsou velmi populární a těší se dlouhodobé podpoře. GTA Online vyšlo v roce 2013 a v těchto dnech, tedy více než sedm let po vydání, se hra dočkala doposud největšího rozšíření. To ukazuje, že i svět Red Dead by mohla čekat světlá budoucnost.

Zdroj: rockstargames.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.