Foto: se svolením Sony

Remake Until Dawn se na PS5 a PC objeví už letos

Máme pro vás skvělou zprávu: remake hry Until Dawn vyjde na PlayStation 5 a PC ještě letos. Během poslední prezentace State of Play jsme se dozvěděli, že vylepšená verze interaktivního hororu vzniká v Unreal Enginu 5 a bude mít několik nových vychytávek.

Poprvé hráči budou moci zažít akci z pohledu třetí osoby. Společnost Ballistic Moon, která má remake na starosti kromě původního vývojáře Supermassive Games, také upravila hru, aby byla filmovější a přidala kontextové animace pohybu postav.

Fanoušci se mohou těšit na novou hudbu od skladatele Marka Korvena. A i postavy, vizuální efekty a prostředí se dočkají vylepšení. „Snažili jsme se zachovat fantastickou příběhovou celistvost původní hry, ale využili jsme příležitosti rozšířit neprozkoumané emocionální části příběhu,“ napsal kreativní ředitel Ballistic Moon Neil McEwan na blogu PlayStation Blog.

Remake by měl dorazit ještě před filmovou adaptací Until Dawn, která byla oznámena v lednu. Pokud si všichni herci nezopakují své role, bude se nová verze hry pravděpodobně pyšnit minimálně v jednom ohledu – obsazením držitele Oscara v podobě Ramiho Maleka.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.