Rollei uvádí do prodeje nové stabilizátory pro akční kamery a mobilní telefony

Společnost Rollei uvádí do prodeje dva nové aktivní stabilizátory pro nahrávání videí Rollei Pro Smartphone Gimbal a Rollei Pro Actioncam Gimbal. Jsou určeny pro uživatele, kteří rádi nahrávají videa z mobilních telefonů nebo na akční kamery a chtějí svůj koníček posunout na profesionální úroveň.

Rollei Pro Smartphone Gimbal je stabilizátor navržený pro smartphony s úhlopříčkou až 6 palců a Actioncam Gimbal se hodí pro akční kamery Rollei nebo GoPro do velikosti až 62,5 x 45,8 x 33 mm a hmotnosti mezi 75–125 g. V obou případech jsou stabilizátory vyrovnávané ve třech osách a eliminují tak třes rukou, naklánění záběrů a odstraňují další rušivé prvky, které do profesionálního videa nepatří.

Stabilizátory jsou vyrobeny z lehkého hliníku a jsou vybaveny joystickem pro jednoduché ovládání a náklon záběru videa. Mají k dispozici tři režimy stabilizace, které umožňují vytvářet různé speciální efekty. Jsou také vybaveny baterií s kapacitou 2000 mAh, díky níž vydrží až 4 hodiny provozu. Lze je snadno dobíjet USB kabelem, který je součástí balení. V něm najdou uživatelé i praktické pouzdro.

Stabilizátor Rollei Pro Smartphone Gimbal stojí 6 684 Kč a Rollei Pro Actioncam Gimbal se prodává za cenu 6 490 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.