Foto: se svolením Samsung

Samsung představil miniaturní projektor, který překvapí svým výkonem

Zdá se, že společnosti Samsung se daří nastolit malou revoluci ve sledování médií. Nedávno jsme psali o nové televizi Frame TV, která se dokáže proměnit v umělecké dílo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru. Nyní Samsung vyrukoval s přenosným projektorem Freestyle, díky němuž lze proměnit stěnu nebo strop na velkoplošný televizor či domácí kino.

Novinka vypadá jako malý reproduktor nebo miniaturní reflektor, váží méně než dvě kila (přesněji 1,83 kg), díky čemuž jej lze snadno přenášet či převážet. A ačkoli je zařízení malé, překvapí celou řadou funkcí – kromě promítání videa dokáže také přehrávat hudbu nebo zobrazit dekorativní osvětlení.

Díky kolébkovému 180stupňovému stojanu lze promítat na libovolný povrch, a to od 75 do 250 cm. Projektor je navíc vybaven vestavěnými funkcemi automatického zaostřování a automatického vyrovnávání, což znamená, že se vždy automaticky vyrovná na jakémkoli povrchu, na který budete promítat. Potěší také 360stupňový zvuk a funkce hlasového ovládání, díky čemuž se možnosti jeho použití rozšiřují.

Z uvedených specifikací je patrné, že novinku ocení zejména mladší uživatelé anebo lidé, kteří častěji cestují. Největším plusem je totiž poměr výkonu a velikosti i hmotnosti. Uživatele, kteří si jej navíc budou chtít vzít ven, navíc potěší, že se dodává také s volitelným vodotěsným pouzdrem a přenosnou baterií.

Zdroj: gizmodo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.