Foto použito se souhlasem společnosti Samsung

Samsung připravuje na příští týden show spojenou s oznámením nových produktů

Příští týden bude opravdu nabitý, co se oznámení nových produktů týká. K pondělnímu představení nových produktů Apple a úterní prezentaci telefonů Pixel 6 od Googlu se přidává třetí velký hráč, a tím je společnost Samsung. Korejský technologický gigant ohlásil představení svých nových produktů na středu s označením Galaxy Unpacked Part 2.

Otázkou je, jestli se dočkáme nových plnohodnotných telefonů, nebo iterací těch stávajících. Vzhledem k vývoji portfolia společnosti Samsung a množství novinek představených v letošním roce je pravděpodobnější ta druhá varianta. To by naznačovaly i neoficiální zprávy o nových produktech Samsungu, respektive jejich absence.

Samsung v rámci představení své události naznačuje, že některé jeho produkty nabídnou možnost určité personalizace. „Naši uživatelé jsou různorodí a žijí život mnoha barevnými, zajímavými a jedinečnými způsoby. Technologie, kterou používají každý den, by měla odrážet jejich individualitu. Připojte se ke Galaxy Unpacked part 2 20. října a podívejte se, jak Samsung prostřednictvím technologie otevírá nové způsoby pro sebevyjádření.“ Otázkou je, jestli půjde o představení nových barev telefonů s nějakou propracovanější možností přizpůsobení.

Jeden z nejpravděpodobnějších kandidátů na představení je Galaxy S21 FE, levnější „fanouškovská edice“ Galaxy S21, která by mohla oslovit především mladé uživatele. Podle některých zákulisních informací měl tento telefon již vyjít, avšak jeho produkci zpozdila současná čipová krize. I tento telefon by mohl vzhledem ke svému charakteru nabídnout zajímavé barevné varianty.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.