Foto: Unsplash

Samsung rozšiřuje seznam produktů, jež si můžete doma opravit sami

Společnost Samsung oznámila, že program oprav svépomocí bude nyní zahrnovat i některé další produkty. Kromě poskytování originálních náhradních dílů a opravárenských nástrojů připravila společnost řadu návodů na opravy krok za krokem pro různé produkty.

Tento program se vztahuje na televizory Samsung 2023 spolu s jejich dálkovými ovladači a monitory vydanými zhruba v průběhu posledního roku. Kromě toho se program vztahuje i na projektor Freestyle druhé generace a vybrané soundbary. Náhradní díly si lze vyzvednout přímo u společnosti.

Program samozřejmě nepokryje všechny problémy, jež je potřeba opravit. V případě televizorů a monitorů program řeší pouze potíže týkající se obrazu, napájení, připojení WiFi, zvuku a dálkového ovládání. U soundbarů program zahrnuje problémy související s HDMI a optickým připojením, napájením, zvukem a bezdrátovou komunikací. Podle společnosti Samsung lze většinu těchto problémů opravit běžnými nástroji, jako je křížový šroubovák.

Společnost se v posledních měsících výrazněji věnuje opravám svépomocí. Již v prosinci otevřela program pro skládací zařízení, jako jsou Galaxy Z Flip 5 a Z Fold 5. V první polovině roku 2023 společnost do programu přidala zařízení S22 a Galaxy Book, která se připojila k již existujícím produktům Galaxy.

Co se týče smartphonů, Samsung nyní oznámil rozšíření oprav svépomocí na reproduktory, přihrádky na SIM kartu, boční tlačítka, tlačítka hlasitosti, sestavy displeje, zadní sklo a nabíjecí porty pro telefony a tablety. Majitelé zařízení Galaxy Book mohou nyní provádět také opravy reproduktorů a ventilátoru.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.