Foto: se svolením Samsung

Samsung zveřejnil oficiální pozvánku na akci Unpacked, na níž představí řadu Galaxy S22

Akce Unpacked se blíží. Plánována je na 9. února od 16 hodin. Není přitom žádným velkým překvapením, že společnost Samsung potvrdila, že na ní dojde k představení nové řady Galaxy S22. Na což přímo odkazuje také velké písmeno S a slova „The Epic Standard“ na oficiální pozvánce. Tuto informaci jsme se ale dozvěděli již dříve, není proto nijak překvapivá. Samotný Samsung totiž již v minulosti naznačil, že v únoru přijde nové zařízení řady S Ultra.

Jak už to tak bývá před samotným představením – úniky informací o modelu S22 se v posledním měsíci objevují velmi často. Pokud shrneme ty nejzajímavější, můžeme si udělat poměrně jasný obrázek o tom, co nás za dva týdny čeká. Telefon S22 Ultra přijde s podporou pera S Pen a S22 bude mít – ve srovnání s 6,2palcovým displejem modelu S21 – údajně o něco menší 6,1palcový displej. Krokem zpět pak bude u modelu Ultra menší RAM, a to konkrétně 8 GB místo 12 GB, což však bude vykoupeno nižší cenovkou (měl by stát jako loňský S21 Ultra).

Nicméně žádný dosavadní únik nenaznačuje, že by s modelem S22 přišly nějaké zásadní funkční nebo designové změny. Čekáme proto spíše pouze určitá vylepšení, díky nimž novinka dokáže udržet krok s třídou vlajkových lodí letošního roku.

Ti, kteří chtějí nový smartphone řady S22 si jej již mohou předobjednat. Pokud však chcete nejdříve znát všechny specifikace, budete si muset počkat až na 9. února a sledovat přímý přenos na webových stránkách samsung.com.

Zdroj: theverge.com