Foto: Unsplash

Podle nejnovějšího úniku Samsung Galaxy S22 Ultra nabídne vynikající fotoaparát

Uvedení nových vlajkových telefonů společnosti Samsung už se blíží a to s sebou samozřejmě přináší i stále větší počet úniků. Nejnovější z nich pochází od leakera Ice Universe, který na svém twitterovém účtu uvedl, že fotoaparát modelu Samsung Galaxy S22 Ultra bude předčit fotoaparát, kterým se chlubí Galaxy S21 Ultra. Zdá se přitom, že tato vylepšení nebudou dána pouze aktualizací hardwaru fotoaparátu.

Kromě hardwarových vylepšení kvalitu fotoaparátu výrazně zvýší zejména výkon nejnovějších procesorů Exynos 2200 a Snapdragon 8 Gen 1 (více o tomto jedinečném čipsetu najdete v tomto článku).

Prozatím ale neznáme žádné podrobnosti o tom, jak konkrétně nové procesory zlepší kvalitu obrazu. Ice Universe nicméně věří, že fotografie pořízené Samsungem Galaxy S22 Ultra budou podstatně lepší než ty, které byly pořízeny jeho předchůdcem. Nutno přitom říct, že Samsung Galaxy S21 je vybaven výbornou sestavou fotoaparátů, výkonným procesorem a vynikající výdrží baterie. Bude proto opravdu co překonávat.

Již dříve jsme vás přitom informovali o tom, že Galaxy S22 Ultra svým fotoaparátem mile překvapí (celý článek si můžete prohlédnout zde). Z nejrůznějších úniků jsme se také prozatím dozvěděli i o předpokládaném designu telefonů, přičemž design Galaxy S22 Ultra by měl nabídnout hranatější provedení, zatímco cenově dostupnější Galaxy S22 a Galaxy S22 Plus by měly vypadat v podstatě stejně jako jejich předchůdci.

Podle dřívějších úniků očekáváme, že nová řada Samsung Galaxy S22 bude představena v únoru, na trh by pak měla být uvedena zhruba v březnu.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.