Zdroj: Samsung

Skládacích telefonů Samsung Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 se dočkáme již v červenci

Na konci roku 2020 se společnost Samsung nechala slyšet a slíbila, že v letošním roce má v plánu na trh uvést hned několik skládacích telefonů, které by navíc měly být cenově dostupnější. Mezi dva nejočekávanější modely roku 2021 patří nástupci Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 2.

Přitom se zdá, že tyto dva skládací telefony budou uvedeny dříve, než se původně očekávalo. Konkrétně se mluví o červenci, dočkat bychom se jich tedy mohli již za pět měsíců. Tato informace přitom pochází z důvěryhodného zdroje, konkrétně z twitterového účtu Ice Universe, lze tedy očekávat, že tomu tak s velkou pravděpodobností skutečně bude.

K představení obou skládacích zařízení by mělo dojít mezi debutem vlajkových lodí Galaxy S a Galaxy Note, které mají vlastní Unpacked akci. Oproti předchozím letům tedy půjde o menší změnu.

Kromě data představení nyní již známe i některé další podrobnosti o chystaných zařízeních. Například Galaxy Z Fold 3 by měl nabídnout na první pohled velmi podobnou zadní stranu, jakou má model Galaxy S21, která však bude uzpůsobena sklápěcímu mechanismu. Vybaven bude selfie kamerou pod displejem, 120Hz displejem s tenkými rámečky a mluví se také o podpoře dotykového pera S Pen. Vybaven bude také větším vnějším displejem.

Co se týče ceny, Galaxy Z Fold 3 by měl být dostupnější, což znamená, že se bude prodávat za zhruba stejnou cenu jako jeho předchůdce. Počítat tedy můžeme zhruba s 2 000 dolary.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.