Společnost EVOLVEO uvádí do prodeje stolní LED lampy Lumos

Společnost EVOLVEO uvádí do obchodů řadu stolních LED lamp Lumos. Vyznačují se mimo jiné minimalistickým inovativním designem a vysokým světelným efektem.

Lampy také nabídnou nízkou spotřebu energie, optimální světelný tok s příjemnou teplotou barvy i atraktivní design. Všechny čtyři modely používají dotykové ovládání a umožňují regulovat intenzitu světla a také nastavení vhodné polohy ramene či hlavy lampy. Mohou se pochlubit i účinným řešením ochrany očí – disponují totiž rovnoměrným a měkkým světelným efektem a designové řešení lamp zabraňuje  oslnění světlem a zmírňuje únavu očí. Teplota barvy se pohybuje mezi 5000–5500 K. Lampy se dodávají v bílé nebo černé variantě.

Modely Evolveo Lumos LX10 (bílá) a LX11 (černá) nabízejí tři předprogramové režimy pro studijní nebo pracovní aktivity, studenou bílou, teplou bílou nebo kombinaci studené bílé a teplé bílé a také možnost regulace intenzity světla ve čtyřech úrovních. Výkon lamp je 10 W a světelný tok má hodnotu 350 lm. Rozměry lamp jsou 190 x 445 mm. Prostřednictvím lamp, resp. pomocí integrovaného USB rozhraní, je možné nabíjet mobilní telefon či tablet.

Model Evolveo Lumos NG5 má výkon 5 W, světelný tok 200 lm a rozměry 530 x 160 mm. Intenzitu světla lze regulovat ve třech úrovních. Lampa je dostupná pouze v bílé barvě. Kromě toho nabídne základnu s atraktivním podsvícením s proměnlivou barevnou škálou až 256 barev.

Lampy Evolveo Lumos IQ7 a IQ8 jsou vybaveny LCD displejem s budíkem, kalendářem, ukazatelem teploty a času. Umožňují regulaci světla ve čtyřech úrovních a přednastavení tří světelných režimů do paměti. Disponují výkonem 10 W a světelným tokem 350 lm. Rozměry modelů jsou 195 x 480 mm.

Konečně posledními modely jsou Evolveo Lumos GA3 a GA4. Mají plně flexibilní rameno, výkon 5 W, který zajišťuje světelný tok o intenzitě 200 lm a regulují intenzitu světla ve třech úrovních. To vše v kompaktních rozměrech 61 x 13 mm.

Praktické LED lampy jsou k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Cena lamp Evolveo Lumos LX10 a LX11 je 890 Kč, model Evolveo NG5 vyjde na 849 Kč, lampy Evolveo Lumos IQ7 a IQ8 stojí 1 190 Kč a nejmenší model se prodává za 590 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.