Foto: se svolením Square Enix

Square Enix představil nové strategické RPG The DioField Chronicle

V roce 1997 vydala japonská vývojářská společnost Square Enix jednu z nejlepších her původní éry PlayStationu – Final Fantasy Tactics. Jednalo se o taktické RPG, nicméně kromě několika remasterů a spin-offů se společnost k tomuto žánru nevrátila, což je škoda. Nicméně nyní se přeci jen blýská na lepší časy. Přestože se asi nikdy nedočkáme plnohodnotného pokračování Tactics, skvělou zprávou je, že Square Enix ohlásilo nové taktické RPG.

Během posledního bloku středeční akce State of Play Square Enix oznámil novou hru The DioField Chronicle. Jde o nové taktické RPG, které potěší hlubokým a zajímavým příběhem. Nebude chybět ani podmanivý soundtrack a nový systém taktických bitev v reálném čase (RTTB). Je navíc pravděpodobné, že hráč bude moci ovládat více postav najednou.

Pokud vám ve Final Fantasy Tactics učaroval propracovaný příběh nebo ikonická kresba Akihika Yoshidy, s téměř stoprocentní jistotou se vám bude líbit i The DioField Chronicle, nabídne totiž obojí.

Společnost Square Enix vydá hru The DioField Chronicle ještě letos, a to na PlayStation 4 a PS5.

Kromě výše uvedené hry byly na State of Play oznámeny také další zajímavé herní tituly: Exoprimal je kooperativní akce, v rámci níž se utkají dva týmy po pěti hráčích v boji proti dinosaurům. Samurajská Trek to Yomi zaujme zejména fanoušky Ghost of Tsushima, zajímavé také je, že jde o hru v černobílém provedení, které vytváří jedinečnou atmosféru. Potěší také návrat Valkyrie Elysium. V tomto akčním RPG se hráči budou moci pokochat krásným prostředím a rozhodně potěší i zajímavý příběh.

Dále byly představeny hry Returnal – Update 3.0, GhostWire: Tokyo, Forspoken, Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R, Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, Gundam Evolution a GigaBash.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.