Foto: se svolením Nintendo

Super Mario Bros. Wonder promění Maria ve slona

Skalním fanouškům Super Maria by neměla uniknout novinka Super Mario Bros. Wonder. Jde o staronové dobrodružství s Mariem a jeho přáteli, které vyjde na konzoli Nintendo Switch 20. října 2023.

Nová hra je 2D sidescroller se zajímavým prostředím plným mnohých tajemství připravených k odhalení. Společnost Nintendo novinku popisuje jako další evoluci tradiční 2D sidescrollingových mechanik této série. I v této hře se můžete těšit na klasické postavy, mezi něž patří Mario, Luigi, Toad, princezna Peach, princezna Daisy a Yoshi. Jednou z hlavních zajímavostí je ale nejnovější Mariova schopnost, díky níž se dokáže proměnit ve slona.

„Jakmile se ve hře dotknete zázračného květu, odemknou se vám nové divy světa, například může ožít potrubí, objevit se hordy nepřátel nebo postavy mohou změnit svůj vzhled, čímž se hratelnost nepředvídatelně promění,“ uvedlo Nintendo v tiskové zprávě.

Na trailer Super Mario Bros. Wonder se můžete podívat pod tímto článkem. Pokud by vás novinka lákala, předobjednávky byly již spuštěny.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.