Foto: se svolením Sony

The Last Of Us Part II Remastered na PS5 vyjde příští rok v lednu

Podle uniklého traileru, který později potvrdila společnost Sony, se v lednu objeví remasterovaná verze hry The Last Of Us Part 2 na PlayStation 5. Nová verze tohoto oblíbeného postapokalyptického zombie dobrodružství bude na platformě k dispozici přesně 19. ledna 2024 a bude disponovat lepšími načítacími časy, grafikou v rozlišení 4K v režimu Fidelity a plnou integraci s novým bezdrátovým ovladačem PS5 DualSense. O remasterované verzi se jako první zmínil server Insider Gaming a několik leakerů na X.

Hra bude obsahovat také zbrusu nový survival mód No Return, který hráčům umožní zvolit si svou vlastní cestu skrze sérii náhodných setkání a hrát za odemykatelné postavy, které se v sérii ještě nikdy neobjevily. Hráči budou moci také soutěžit mezi sebou v celosvětovém žebříčku.

Kromě toho bude remasterovaná verze obsahovat také rané verze tří nových úrovní, které v původní hře chyběly, a také nové komentáře napříč herními scénami od režiséra Neila Druckmanna, hlavního vypravěče Halleyho Grosse a herců Troye Bakera, Ashley Johnson a Laury Bailey.

Není to poprvé, co trailer ke hře Last of Us unikl přímo od společnosti Sony ještě před oficiálním oznámením. Totéž se stalo loni s remakem The Last of Us Part I.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.