Foto: Unsplash

Tinder zavádí funkci sdílení údajů o rande s blízkými

Seznamovací aplikace Tinder představila funkci, která uživatelům umožní sdílet údaje o rande se svými blízkými. Slouží tedy také jako bezpečnostní nástroj. Funkce Share My Date umožňuje sdílení pomocí jediného odkazu.

Adresa URL může odkazovat na podrobnosti včetně místa, data a času schůzky spolu s fotografií protějšku a odkazem na jeho profil. Stránka může obsahovat také několik poznámek. Plánované rande můžete upravovat, aby ti, se kterými tento odkaz sdílíte, měli nejaktuálnější informace. Termíny rande lze v aplikaci nastavit až 30 dní předem. Pokud patříte mezi uživatele, kteří mají spoustu protějšků, s nimiž plánují schůzky, můžete vytvořit neomezený počet schůzek a sdílet je se svými blízkými.

Tinder uvádí, že přibližně 51 % uživatelů mladších 30 let již sdílí podrobnosti o schůzkách se svými přáteli, zatímco 19 % uživatelů tak činí se svou matkou. Vždy je dobré pro jistotu někomu sdělit, kam a kdy jdete na rande, a podrobnosti o osobě, se kterou se scházíte. Služba Share My Date by mohla tento proces zjednodušit. Již v roce 2020 debutovala služba Match.com s funkcí Check-in Rande, která uživatelům umožňovala poslat podrobnosti o schůzce nouzovým kontaktům, pokud by se setkání nevyvíjelo podle představ.

Funkci Share My Date bude Tinder zavádět v následujících měsících. K dispozici bude v USA, Velké Británii, Austrálii, Kanadě, Singapuru, Indii, Irsku, Německu, Francii, Španělsku, Japonsku, Brazílii, Švýcarsku, Mexiku, Nizozemsku, Itálii, Koreji, Vietnamu a Thajsku. Později se pravděpodobně rozšíří do dalších zemí.

Zdroj: engadget.com