Zdroj: YouTube.com

Unikl trailer Crysis Remastered, slibuje některé nové funkce, ale nulový posun v grafice

Crysis Remastered má být oficiálně představen až zítra 1. července v 18 hodin. Je ale běžné, že ještě před uvedením unikne řada informací či obrazových materiálů. A ani u této oblíbené akční hry z žánru FPS od německého vývojářského studia Crytek tomu není jinak. Den před oficiálním představením si proto můžeme prohlédnout první trailer (ke zhlédnutí na konci tohoto článku), známe také informace z Microsoft Storu i oficiální datum vydání.

Z videoupoutávky na chystaný remaster od studií Saber Interactive a Crytek je patrné, že hra by se měla dočkat funkcí z nejnovějšího CryEnginu. Vyjít by pak měla 23. července, což potvrzuje i informace z Microsoft Storu. Na stejném místě se kromě toho dozvíme také například to, že velikost tohoto titulu pro Xbox One bude 7 GB a bude se moci pochlubit také podporou rozlišení 4K a HDR10. Z oficiálních zdrojů přitom již delší dobu víme, že hra se dostane na PC, PlayStation 4, Xbox One i Switch.

Co je ale na první pohled ze zveřejněných screenshotů a nejnovějšího traileru Crysis Remastered jasné, je žádný posun v grafice (v podstatě nelze nalézt rozdíl). Mnozí fanoušci Crysis jsou proto zklamáni, doufali totiž i ve viditelné vizuální zlepšení. A měli k tomu důvod – tech demo CryEnginu 5.6 z loňského srpna, které slibovalo špičkové vylepšení grafiky.

Pokud jste zvědaví a zajímalo by vás, jak měl Crysis Remastered podle slibů vypadat, tech demo je ke zhlédnutí zde.

Zdroje: gamesradar.com, microsoft.com, vortex.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.