Zdroj: wikimedia.org

Uniklé informace ukazují, že nová generace iPadů bude mít čtyři zástupce. Dočkat se jich můžeme poměrně brzy

Zařízení iPad Pro patřilo mezi výkladní skříně mobilních technologií společnosti Apple. Poslední významné aktualizace se iPad Pro dočkal v říjnu roku 2018. Už delší dobu se proto spekuluje o tom, že společnost Apple má v plánu vydání nové řady těchto tabletů, jen nebylo jasné, kdy k tomu přesně dojde.

A nyní se zdá, že podle kroků společnosti Apple se nových iPadů dočkáme překvapivě brzy. Apple totiž vydal Eurasianské hospodářské komisi informace o novém produktu, což obvykle dělá jen několik měsíců nebo týdnů před samotným vydáním. Včera navíc objevil kanadský server na jednom z oficiálních čínských internetových obchodů výpis nových zařízení iPad a zdá se, že Apple si přichystal hned čtyři nová zařízení.

Informaci server ověřil i z dostupných zdrojů Čínského ministerstva průmyslu a informačních technologií a zdá se, že nová generace iPadů bude mít opravdu hned čtyři zástupce. Hlavním výběrovým kritériem bude velikost úhlopříčky displeje 11 nebo 12,9 palců. Každá z těchto variant navíc ve verzi Wi-Fi nebo s vestavěným připojením k mobilním datovým sítím.

Informace uniklé z Číny se nezmiňují o konkrétních technologických specifikacích. Podle analytiků, již se tvorbě společnosti Apple věnují dlouhodobě, můžeme počítat s tím, že nové iPady Pro nabídnou kamerový modul se třemi čočkami, který je podobný tomu, jímž disponuje poslední generace telefonů iPhone.

Spekuluje se také o tom, že displej nových tabletů bude založený na technologii mini-LED, což by mělo přinést vyšší kontrast. Stejnou technologií by měly disponovat údajně také obrazovky nových počítačů Mac, jež by měly být uvedeny na trh koncem letošního roku.

Zdroj: gizmodo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.