Foto: Reddit

Unikly fotografie prototypu smartphonu Pixel 8 Pro

Fotografie prototypu Google Pixel 8 Pro se pravděpodobně objevily na Redditu. Na fotografii zadní strany zařízení můžeme vidět soustavu fotoaparátů spolu s údajným snímačem tělesné teploty a nálepkou s nápisem „pouze pro testování/hodnocení“.

Na další fotografii je napsáno „Zuma – B1“, což je možné kódové označení pro chystaný čip Google Tensor G3. Na přední obrazovce můžeme vidět režim Fastboot s údaji 12 GB paměti Samsung LPDDR5 DRAM, 128GB úložiště a slovo „husky“, což je kódové označení pro Pixel 8 Pro.

Pixel 8 Pro má mít výkonnější soustavu fotoaparátů s 50megapixelovým hlavním fotoaparátem Samsung, který propouští o 50 % více světla, a 64Mpx širokoúhlým fotoaparátem Sony. Vypadá to také, že bude mít plochý displej, a ne zakřivený jako modely Pixel 6 Pro a Pixel 7 Pro. Podle dalšího úniku nabídne baterii s kapacitou 5 000 mAh (zhruba stejnou jako Pixel 7 Pro) a mírný nárůst maximální rychlosti nabíjení z 23 W na 27 W.

V sérii příspěvků na Redditu uživatel vystupující pod přezdívkou annoyingtoread, uvedl, že fotografie získal od týmu společnosti Google za účelem testování. Později však příspěvek smazal.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.