Unikly údajné snímky Honoru 20 Pro, ukazují displej s otvorem

Do éteru pronikly údajné snímky chystané vlajkové lodě Honoru modelu označovaného 20 Pro. Smartphone bude podle nich mít displej s otvorem pro přední kamerku nebo trojitý fotoaparát se senzorem ToF.

Z fotografií také vyplývá, že smartphone bude dostupný minimálně ve třech barvách – černé, bílé s růžovým nádechem a modré a že přes otvor v obrazovce nebude zcela bezrámečkový.

Podle dosavadních spekulací dostane telefon do vínku OLED displej s úhlopříčkou 6,1 palců, čipset Kirin 980, 6 nebo 8 GB RAM, 128 či 256 GB vnitřní paměti nebo čtečku otisků prstů zabudovanou do displeje.

Fotoaparát prý bude disponovat rozlišením 48, 20 a 8 MPx, přičemž třetí by měl být po vzoru aktuální vlajkové lodě Huawei P30 Pro vybaven periskopovým objektivem, který umožňuje 5x optický zoom. Přední kamerka by měla mít rozlišení 32 MPx.

Honor 20 Pro by měl být společně se standardním modelem Honor 20 a odlehčenou verzí Honor 20 Lite (která byla již v dubnu v Číně představena pod názvem Honor 20i) 21. května na eventu v Londýně.

 

Zdroj: gizchina.com, techadvisor.co.uk