Unikly údajné specifikace smartphonu Mi Max 3 Pro, prý poběží na čipu Snapdragon 710

Internetem začal kolovat snímek s údajnými specifikacemi smartphonu Xiaomi Mi Max 3 Pro. Podle něj poběží na novém procesoru Snapdragon 710.

Na fotografii je vyobrazeno poznávací znamení Xiaomi, logo Mi, a není tudíž vyloučeno, že pochází ze stránky obchodu oficiálního webu výrobce, kterou sem někdo omylem předčasně nahrál. Pochopitelně není možné vyloučit ani hoax. Zatím se mělo za to, že Xiaomi chystalo pouze „standardní“ Mi Max 3, verze Pro by byla v řadě Max novinkou.

Pokud jsou parametry uvedené na snímku pravdivé, Mi Max 3 Pro bude mít úhlopříčku 6,9 palců (tak jako „regulérní“ model) a stejně jako on rozlišení displeje FHD+. Co by je odlišovalo, je čip – Mi Max 3 by měl být postaven na čipsetu Snapdragon 660, kdežto údajná novinka na zmíněném Snapdragonu 710. Rozdíl by byl také v množství RAM a kapacitě vnitřní paměti – „standardní“ model má disponovat 3 GB RAM a 32 GB ROM, verze Pro 6 GB RAM a 128 GB ROM.

Oba smartphony by jinak měly mít ostatní specifikace společné, ať už jde o duální fotoaparát, čtečku otisků prstů umístěnou na zadní straně nebo baterii o kapacitě 5400 mAh. Podle oficiálních fotografií má Mi Max 3 velmi tenké rámečky, takže fyzicky by neměl být o moc větší než předchůdce Mi Max 2 s úhlopříčkou 6,4 palců. Na údajném snímku s výkonnější verzí je podle všeho stejný telefon, jen v černé barvě.

Podle neoficiálních informací bude Mi Max 3 na scénu uveden v červenci. Pokud Xiaomi skutečně chystá i variantu Pro, s největší pravděpodobností bude představena spolu se standardní verzí.

 

Zdroj: pocketnow.com