Zdroj: twitch.tv

Ve Fall Guys se již brzy objeví husí kostýmy ze hry Untitled Goose Game

Populární plošinovka Fall Guys vyvinutá společností Mediatonic bude již brzy obohacena o zajímavý prvek. Pokud proto patříte mezi fanoušky tohoto battle royale titulu, jenž velmi zdařile staví na principech japonské televizní soutěže Takešiho hrad, zbystřete. Již v pátek 13. listopadu totiž do hry dorazí nové kostýmy, které jsou inspirovány hlavní hrdinkou hry Untitled Goose Game. Řeč tedy není o nikom jiném, než o zákeřné huse, která trápí jednu anglickou vesnici.

Pravdou je, že fazolky oblečené v husích kostýmech jsou rozhodně vtipné a hru příjemně oživí. A přestože se novinky dočkáme až v pátek, vývojáři studia Mediatonic nelenili a kostýmy ukázali na Twitchi. Všichni čtyři vývojáři, kteří se streamu účastnili, přitom byli sami stylově oblečeni jako husy (záznam celého streamu najdete zde).

Kromě husích kostýmů se studio pochlubilo další skvělou zprávou, kterou je spuštění sezóny 2,5, která je určitým mezistupněm před očekávanou třetí sezónou, které bychom se měli dočkat pravděpodobně během týdne od 7. prosince,

V rámci Fall Guys 2,5 sezóny se můžeme těšit na novou mapu Big Fans, ale například také na nový prvek, a totiž obrovské houpající se kladivo Big Yeetus, které bylo představeno již v září, a o němž se spekulovalo, zda bude, nebo nebude do hry přidáno. Čelit kladinu bude o to obtížnější, protože se ve hře objevuje na náhodných místech.

O tom, že si vývojáři dávají na hře Fall Guys opravdu záležet, svědčí řada novinek, které se ve hře již objevily. Například v rámci druhé sezóny (které jsme se dočkali 8. října) byl přidán skin ježka Sonica. I do budoucna se proto máme na co těšit.

Zdroj: engadget.com