Vibrátor Lioness 2 představený na veletrhu CES využívá strojového učení k dosažení maximálního uspokojení

Umělá inteligence dnes proniká do řady lidský oborů a vypadá to, že se začíná zabydlovat i v oblasti vývoje erotických pomůcek. V roce 2018 představila společnost Lioness svůj vibrátor Lioness Generation 1, který sliboval svým uživatelům dokonalejší uspokojování díky anonymizovanému sběru dat.

Vibrátor dokázal zaznamenat to, jak je používán i to, jak jsou s jeho funkcemi uživatelé spokojeni, a své objevy následně shromažďoval v databázi, tu pak algoritmus umělé inteligence zpětně vyhodnocoval a upravoval funkce zařízení tak, aby s nimi byli jejich majitelé spokojenější.

Dva roky po svém debutu představuje společnost Lioness druhou generaci svého přístroje. Ten využívá veškeré pokroky svého předchůdce a i nadále bude využívat stávající systém učení. Hodlá navíc stávající měření rostoucí teploty (spojené s prokrvením a vyšší vzrušivostí) a frekvence pohybů pánevního dna ještě více prohloubit a zdokonalit, aby tak dosáhl lepších výsledků.

Uživatelé mají k veškerým datům přistup na svém mobilním telefonu a mohou si zvolit, jestli se o svá data podělí, a budou se tak podílet na zlepšování. Nové informace, které Lioness Generation 2 přinese, se automaticky promítnou také do funkcí první generace. Výrobce poukazuje na to, že jeho hračka je prémiové zboží a hodlá mu poskytovat maximum podpory po co nejdelší možnou dobu. Úspěch první generace ukazuje, že společnost Lioness dokázala své zákazníky přesvědčit o tom, že je dobrý nápad sdílet s ní i velmi citlivá data.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.