Foto použito se souhlasem společnosti EA.

Vydání Battlefieldu 2042 bylo odloženo

Pokud jste fandové multiplayerových futuristických akčních her, jistě se těšíte na vydání Battlefieldu 2042. A po dnešních zprávách se budete těšit o něco déle, EA totiž oznámilo, že kvůli pracím na finální podobě hry její vydání odkládá, naštěstí (zatím) pouze o necelý měsíc. Hra tak nevyjde 22. října, jak bylo původně plánováno, ale 19. listopadu. Za zpoždění mohou dle oficiální zprávy problémy spojené s pandemií covidu-19.

„Vzhledem k rozsahu hry jsme doufali, že se naše týmy společně vrátí do svých kanceláří dříve a budou moci pracovat na úspěšném vydání hry,“ řekl Oskar Gabrielson, generální ředitel studia DICE, které hru vyvíjí. „Podmínky to však neumožnily a týmy i nadále pracují z domova. Cítíme, že je potřeba věnovat dokončení hry víc práce, než jsme si původně mysleli. Vše děláme pro naše hráče,“ dodal.

DICE slíbilo, že brzy dodá podrobnosti o připravované otevřené betaverzi, která by měla nedočkavým hráčům umožnit zkoušku své očekávané hry. S blížícími se podzimními termíny jsme svědky odkladů některých her a u většiny se jedná o delší dobu, než jeden měsíc. Počkat si tak budeme muset například na novou verzi GTA V pro konzolí PS5, Horizon Forbidden West nebo Dying Light 2. Všech těchto titulů se dočkáme až v roce 2022.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.