World of Warships Blitz vyšel na Android OS

Na Google Play Store oficiálně vyšla mobilní verze populární multiplayerové akční hry World of Warships pod názvem World of Warships Blitz. Stejně jako počítačová verze je i mobilní hra typu free-to-play, jen bude jako jiné F2P tituly na Androidu fungovat v menším měřítku.

Jádro hry spočívá v ovládání vlastní válečné lodě, s níž se hráč vydává do bitev proti jinému hráči, případně je možné hrát kooperativní bitvy. Hra kromě toho nabízí i kampaně, v nichž se hráč zapojí do námořních bitev inspirovaných významnými historickými událostmi. Do všech těchto herních módů lze kdykoli „naskočit“ a podle potřeby z nich odejít.

Hra se chlubí velkým množstvím různých lodí, které je možné vylepšovat a vybavovat je zásobami, výstrojí a rozličnými boostery. Protože se jedná o F2P titul, hráči si mohou za peníze pořizovat lepší lodě, pokud se s nabízenými nespokojí. Ve hře se setkají se dvěma druhy herní měny, zlatem a stříbrem. Za zlato se kupuje většina zpoplatněných předmětů včetně všudypřítomných loot boxů. Zlato si lze ve formě balíčku koupit prostřednictvím herních nákupů. Ceny za jeden in-game předmět nejsou úplně nejlevnější, mohou dosáhnout i částky 99,99 dolarů, s čímž je pro dlouhodobější hraní třeba počítat.

Novinka je dalším titulem ze série „World of…“ na mobilní zařízení. Již dříve vydala společnost Wargaming.net na mobilní telefony s OS Android a iOS hru World of Tanks Blitz. World of Warships Blitz se na Google Play Store těší vysokým hodnocením, nicméně někteří hráči si stěžují na pomalý postup ve hře, loot boxy a příliš mnoho herních nákupů, které hra nicméně nikomu nevnucuje.

 

Zdroj: androidpolice.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.