Foto: Microsoft

Xbox Game Pass v dubnu přinese řadu skvělých titulů, mezi jinými GTA V, NHL 21 či MLB The Show 21

Předplatitelé služby Xbox Game Pass se mají v dubnu rozhodně na co těšit. Microsoft totiž právě ohlásil přidání celé řady nových herních titulů. Mezi ty nejpopulárnější patří Grand Theft Auto V a Zombie Army 4: Dead War, ale také nové tituly pro sportovní fanoušky, a to včetně NHL 21 a MLB The Show 21. Společnost Microsoft tak pokračuje v rozšiřování seznamu her, které jsou dostupné v rámci předplatného.

Kompletní seznam dubnových novinek pro Xbox Game Pass zahrnuje následující tituly. Již 8. dubna se dočkáme her Grand Theft Auto V (pro konzole a cloud), Zombie Army 4: Dead War (konzole, cloud i PC), Disneyland Adventures a Rush: Disney Pixar Adventure (obě poslední jmenované pouze pro cloudové hraní).

12. dubna poté bude následovat přidání titulu NHL 21 (konzole). Poslední várka pak dorazí 15. dubna, konkrétně půjde o Rain on Your Parade (konzole, cloud i PC), Pathway (PC) a 20. dubna přibude ještě MLB The Show 21 (konzole a cloud).

Kromě toho Microsoft na svém blogu také uvedl i další novinky. Zejména půjde o rozšíření možností, co se týče ovládacích prvků pro uživatele, kteří se věnují hraní na svých chytrých telefonech. Konkrétně Microsoft přidá více než než 50 her s podporou dotykového ovládání (mezi jinými například Minecraft Dungeons, Sea of ​​Thieves, Gears 5, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age, Slay the Spire a další). Celý seznam dotykových her dostupných pro Xbox Cloud Gaming najdete zde.

Pro předplatitele Xbox Game Pass byla přidána také nová funkce, která umožňuje snazší spojení s přáteli. Nově tak můžete vstoupit přímo do relace pro více hráčů nebo jednoduše spustit instalaci hry, kterou váš kamarád zrovna hraje. Kromě toho je dostupná celá řada nových DLC, aktualizací, úkolů v rámci Xbox Game Pass a výhod, jež nabízí Game Pass Ultimate.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.