Xiaomi otevírá svůj první obchod v ČR a nabízí Redmi 4X za 499 Kč

Společnost Xiaomi ovlivnila pohled mnoha uživatelů na mobilní telefony z čínské produkce. To, že se jí na našem trhu podařilo vybudovat slibnou pozici, dokazuje i fakt, že v sobotu 28. 4. otevře v Centru Černý Most první tuzemskou pobočku obchodu Mi Store, který je zaměřený pouze na produkty této značky.

Fanoušci, kteří se účastní slavnostního otevření, rozhodně nepřijdou zkrátka, protože si pro ně Xiaomi nachystalo várku opravdu exkluzivních slev. Prvních dvacet návštěvníků obchodu získá telefon Redmi 4X za 499 Kč, pro dalších padesát zájemců je připraven telefon Redmi 5A za 399 Kč. Dále je k dispozici 100 fitness náramků Mi Brand 2 za 99 Kč a 1000 sluchátek Mi In-Ear Headphones za symbolickou jednu korunu. Celý den navíc platí 30procentní sleva na ostatní produkty a proběhne také řada zajímavých soutěží.

V novém obchodě se zákazníci dočkají kromě mobilních telefonů i dalšího sortimentu značky Xiaomi, jako jsou elektrické koloběžky, powerbanky, kamery, čističky vzduchu nebo kuchyňské spotřebiče.

Značka Xiaomi je v současnosti čtvrtým největším výrobcem mobilních telefonů na světě a na českém trhu je třetí nejprodávanější. Její vize, podle níž chtěla nabízet co nejvýkonnější elektroniku za rozumné peníze, se ukázala jako úspěšná a od svého založení v roce 2010 se společnost rozrostla do obřích nadnárodních rozměrů. Její telefony byly svého času považovány za nejvýkonnější na světě.

Zdroj: xiaomi-czech.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.