Zdroj: YouTube.com

Xiaomi pracuje na 5G telefonu s 120W rychlým nabíjením, představí ho pravděpodobně už za měsíc

Technologie rychlonabíjení se v průběhu posledních let rychle zdokonalila. Zatímco v březnu loňského roku se Xiaomi pochlubilo s rychlonabíječkou Super Charge Turbo s 100W nabíjením, v letošním roce se tato čínská společnost zamýšlí představit hned 120W nabíječku. Rozhodně ale není sama, také společnost Oppo se chystá na navýšení současných 65 W na neuvěřitelných 125 W. A 125 W chce dosáhnout také její sesterská společnost Realme.

O 120W nabíječce od Xiaomi se mluví již delší dobu, pro jaké zařízení však bude určena, nebylo dosud jasné. Nyní však jeden ze smartphonů Xiaomi (s číslem modelu M2007J1SC) získal potřebnou certifikaci 3C. To znamená, že v balení kromě tohoto telefonu můžeme očekávat právě i 120W rychlonabíječku (20V-6A Max). Komerční název tohoto smartphonu či další upřesnění však dosud nejsou známy. Podle předchozích úniků by ale mohlo jít o model Mi 10S nebo Mi 10S Pro.

V nedávné době přitom 120W nabíjení SuperFlash Charge představila i čínská společnost iQOO. Podle informací, které zveřejnila, si tak můžeme udělat obrázek o tom, jak bude fungovat nová nabíječka od Xiaomi. iQOO totiž tvrdí, že telefon se díky ní dokáže nabít z nuly na 50 procent za pouhých 5 minut a na 100 procent se zařízení nabije za 15 minut. Smartphone s touto nabíječkou by se měl objevit již v srpnu letošního roku.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.