Foto: Unsplash

YouTube Music získává nový filtr Energize, které vás během náročného dne povzbudí

YouTube Music už nějaký ten pátek na domovské stránce nabízí panel, který umožňuje rychlý přístup k playlistům, jež budou odpovídat vaší aktuální náladě nebo vykonávané činnosti. Například si můžete vybrat playlisty Workout do posilovny nebo k běhu, k oddechu se hodí Relax a pro zlepšení koncentrace při studiu zase Focus.

Společnost Google nyní uvedla, že seznam rozšíří o další filtr s označením Energize (Okamžitá energie). Jak již název napovídá, najdete pod ním playlisty, které vás nabudí energií zvlášť po dlouhém dni, kdy máte problém se motivovat i k činnostem, které vás obvykle naplňují.

Energize přibude ke stávající nabídce filtrů. Novinku tedy najdete klasicky v rámci karty Domů. Nachází se ale na stránce téměř až dole. Pod každým filtrem je umístěna nabídka playlistů pro danou příležitost. Nový filtr zahrnuje celou řadu žánrů od popu přes taneční hudbu až po hiphop, rock či punk. Výběr je skutečně široký a Google věří, že si každý posluchač vybere.

Ačkoli se nový filtr začíná objevovat na systémech s Androidem i iOS, může se stát, že někteří uživatelé k němu prozatím nemají přístup. V takovém případě doporučujeme aktualizovat aplikaci YouTube na nejnovější verzi v obchodě Google Play.

Ačkoli služba YouTube Music není tak rozšířená jako Spotify nebo Apple Music, patří mezi nejlepší aplikace pro streamování hudby. Během posledních měsíců navíc získala několik nových funkcí, čímž svoji reputaci dále vylepšila.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.