Foto: se svolením Valve

Zimní výprodeje ve službě Steam už běží, v nabídce je tisíce zlevněných her

Každoroční zimní výprodej ve službě Steam je tady. Platforma nabízí slevy na vše od AAA titulů až po přehlížené klenoty od nezávislých tvůrců. Výprodeje již začaly a potrvají až do 4. ledna ve 13:00 našeho času.

Ve slevě se ocitly doslova tisíce titulů. V tomto článku přinášíme některé z nejlákavějších nabídek: Populární hra Baldur’s Gate 3 nabízí sice slevu jen 10 %, nicméně Larian Studios nedávno prohlásilo, že titul nikdy nevyjde na Game Pass, takže je to nejlepší cena, kterou v této sezóně za vítěze The Game Awards můžete najít.

Když už jsme u vítězů TGA, hra roku 2022 Elden Ring stojí 36 dolarů, což je 40% sleva z doporučené maloobchodní ceny 60 dolarů. Deathloop od Arkane, který byl v roce 2021 nominován na devět sošek TGA, je zlevněn o neuvěřitelných 80 %, čímž cena klesla na 12 dolarů.

Cyberpunk 2077 je zlevněn na polovinu, tedy na 30 dolarů, a totéž platí pro Forzu Horizon 5. Nedávné tituly od Rockstaru Red Dead Redemption 2 a Grand Theft Auto V jsou zlevněny o 67, respektive 63 %. A dokonce i letošní Star Wars: Jedi Survivor je ve slevě za 35 dolarů, i když se jedná o zklamání v podobě PC portu. Jako vždy při výprodejích na Steamu si můžete pořídit také Zaklínače 3 za až směšně nízkou cenu 10 dolarů.

Nejsou to ale jen AAA hry, které se dostávají do centra pozornosti. Pokud jste slyšeli o nějakém indie klenotu z poslední doby, pravděpodobně je právě ve slevě. Dave the Diver je zlevněný o 20 % na 16 dolarů a totéž platí pro Stardew Valley. Samotný Stardew je samozřejmě také výrazně zlevněný na 10 dolarů. Metroidvania klasika Hollow Knight je k dispozici za 8 dolarů a logická plošinovka Cocoon za 20 dolarů. Lovecraftovský rybářský simulátor Dredge je zlevněn o 25 % a hra Sea of Stars o 20 %.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.