Foto: se svolením Activision Blizzard

Call of Duty: Modern Warfare II očekáváme 28. října

Pro fanoušky Call of Duty máme skvělou zprávu: další díl série – Modern Warfare II – vyjde již 28. října. Jde o pokračování Modern Warfare z roku 2019. Společnost Activision Blizzard zveřejnila teaser video, které ale neobsahuje gameplay. Místo toho odhaluje grafickou podobnu některých postav, které se ve hře objeví. Mezi  jinými to bude například John „Soap“ MacTavish, Simon „Ghost“ Riley, kapitán John Price, Kyle „Gaz“ Garrick či Alejandro Vargas.

Nicméně co se hratelnosti týče, možná se dalších podrobností dočkáme již brzy. Součástí teaseru je totiž také informace s nápisem „J-8-22“, který může naznačovat, že na více informací o chystané novince CoD se můžeme těšit právě již 8. června, tedy těsně před velkým herním festivalem Summer Game Fest.

Studio Infinity Ward, které stojí za vydáním nového titulu ze série Call of Duty, má plné ruce práce, protože je zodpovědné i za Warzone. Obě hry čekají velké změny (mezi jiným například nový engine).

Modern Warfare II je pravděpodobně nejzásadnějším titulem Call of Duty pro Activision Blizzard za mnoho let. Zatímco poslední díl Call of Duty: Vanguard byl podle některých odhadů nejprodávanější hrou roku 2021, při uvedení na trh zaznamenal nižší prodeje než loňský přírůstek Black Ops Cold War.

V prvních třech měsících roku 2022 došlo na straně společnosti Activision (pod kterou Call of Duty spadá) k velkému meziročnímu poklesu ze 150 milionů aktivních hráčů měsíčně na 100 milionů v důsledku opakovaných skandálů společnosti. Vzhledem k očekávanému převzetí společností Microsoftem a zprávám, že v roce 2023 možná nebude vydána nová hra Call of Duty, bude společnost Activision Blizzard doufat, že Modern Warfare II dosáhne dobrých výsledků.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.