Foto: Unsplash

Chystané hodinky Apple Watch se pochlubí prvním novým designem od roku 2018

V poslední době se stále častěji objevují podrobnosti o nejnovější high-endové řadě hodinek Apple Watch Series 8 od společnosti Apple. Mark Gurman z agentury Bloomberg začátkem měsíce informoval o tom, že toto nejnovější zařízení bude vybaveno největším displejem, jaký kdy Apple u svých u chytrých hodinek nabídlo. Nicméně právě tato informace vede k domněnce, že se velmi pravděpodobně dočkáme zcela nového designu.

Přesně totéž Gurman tvrdí – hodinky Apple Watch „Pro“  uživatelům nabídnou nový vzhled. Je to skvělá zpráva, zvlášť vezmeme-li v potaz, že společnost do designu tohoto nositelného zařízení nezasahovala od roku 2018, kdy představila řadu Series 4.

Co se týče podrobností, Gurman uvedl, že nový model by měl být o „pořádný kus větší“ než současné modely Apple Series 7. Konkrétně o 7 % větší. Chybět by měly také pověstné ploché hrany. Kromě toho prý Apple použije odolnější titan, díky němuž by měly být hodinky vhodnější i pro extrémní sporty. Díky větší baterii a již dlouho diskutovanému „režimu nízké spotřeby“ by podle Gurmana mohly nové Apple Watch Pro vydržet na jedno nabití i několik dní. Jak jsme informovali již dříve, hodinky by měly nabídnout také senzor tělesné teploty, který Apple připravuje pro celou řadu Series 8.

Nové hodinky Apple Watch jsou údajně pouze jedním z mnoha nových produktů, které Apple chystá. Gurman již dříve uvedl, že společnost v příštím roce plánuje vydat celou „záplavu“ nových zařízení, rozhodně se proto máme na a co těšit.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.