Foto: se svolením Nvidia

Hráčům Destiny 2 ze zrušené služby Stadia nabízí Bungie měsíc GeForce Now zdarma

Od 18. ledna společnost Google ukončila herní službu Stadia. Společnost Bungie využila příležitosti a směřuje hráče ke GeForce Now od společnosti Nvidia. Konkrétně toto vývojářské studio nabídlo hráčům Destiny 2 měsíc zdarma právě v rámci GeForce Now. Každému z těchto uživatelů byl zaslán jedinečný přístupový kód.

„Podařilo se nám získat několik bezplatných kódů pro cloudovou herní platformu od Nvidie,“ napsalo Bungie. „Uplatněte svůj kód na jednoměsíční prioritní členství v GeForce Now, a to zdarma.“

Hra Destiny 2 byla až do konce výrazně spojována s marketingem Stadii, nicméně do velké míry figurovala také v propagaci GeForce Now. Ze zbývajících cloudových služeb je tato hra dostupná právě jen v GeForce Now, nikoli v Xbox Cloud, Amazon Luna nebo PlayStation Now.

Společnost Google v září oznámila, že službu Stadia nadobro ukončí, a to kvůli menší oblibě mezi uživateli, než jaká byla původně očekávána. Uživatelům byly vráceny peníze za všechny zakoupené hry a hardware a některá herní studia se zapojila do pomoci s přenosem her do jiných služeb.

Nabídka společnosti Bungie byla zaslána každému hráči Destiny 2, takže pokud mezi ně patříte, určitě si zkontrolujte svou e-mailovou schránku. Měli byste v ní najít zprávu obsahující pozvánku a jedinečný kód, který lze uplatnit pouze do 19. února. Získáte tak měsíc zdarma služby GeForce Now, která nabízí hraní v rozlišení 1080p, délku relace až šest hodin a obnovovací frekvenci až 60 snímků za sekundu.

Zdroj: engadget.com