Foto: se svolením LEGO

LEGO představilo novou sadu Super Mario

Pokud patříte mezi fanoušky série Super Mario a zároveň stavebnic LEGO, jistě vás zaujme nejnovější ledová sada Fliprus Snow Adventure (Fliprusovo sněhové dobrodružství), která rozšiřuje stávající řady Lego Super Mario. V minulém roce jsme se dočkali startovních sad s princeznou Peach a od té doby přibyla další rozšíření.

Poslední Fliprus Snow Adventure obsahuje 567 dílků a stojí 65 dolarů. Součástí balení jsou čtyři postavičky Super Mario: Fliprus, Freezie, Red Koopa Troopa a mládě tučňáka. Sada obsahuje také malý katapult, který dokáže vystřelit ledový balvan. Novinka je kompatibilní se všemi základními postavami, i když převládající modrá pravděpodobně nejvíce ladí s princeznou Peach.

https://www.lego.com/cdn/cs/set/assets/blt565955cd45a5a879/71417.png?format=webply&fit=bounds&quality=70&width=800&height=800&dpr=1.5
Zdroj: LEGO

Pokud již vlastníte některou ze tří hlavních postaviček (Maria, Luigiho či Peach), s novou sadou můžete porazit Koopa Troopa, Freezieho a Flipruse, bruslit na ledě, zahřát se u ohně či nakrmit mládě tučňáka. Stejně jako figurky Maria a Luigiho má Peach LED oči a malou obrazovku na hrudi a lze ji připojit přes Bluetooth, což nabízí další nečekané možnosti, jak sady vzájemně kombinovat.

Fliprus Snow Adventure je již v prodeji na Amazonu za příjemnou cenu 45 dolarů, ačkoli členové VIP programu společnosti Lego mohou do dnešního dne (tedy 12. března) získat dvojnásobek bodů za nákupy Super Maria na stránkách společnosti Lego.

Zdroj: engadget.com