Foto: se svolením Honor

Magic V bude prvním skládacím telefonem společnosti Honor

Společnost Honor je mezi uživateli oblíbená zejména proto, že vyrábí smartphony, které se pyšní nízkou cenovkou v kombinaci se špičkovými parametry. Prozatím však v nabídce chyběl skládací telefon. To se ale již brzy změní. Honor se tak přidá ke společnostem Samsung a Oppo a vstoupí do oblasti skládacích zařízení.

Honor již oficiálně uvedl, že tímto novým chystaným telefonem bude Honor Magic V. Je ale škoda, že prozatím zveřejnil jen upoutávku, z níž můžeme vydedukovat pouze to, že dva displeje skládacího smartphone budou veprostřed spojeny pantem – což se dalo u tohoto typu zařízení předpokládat.

O specifikacích zatím žádné oficiální informace nemáme. Nicméně některé úniky naznačily, že budoucí skládací telefon značky Honor by se měl pochlubit 6,5palcovým vnějším displejem a 8palcovým vnitřním displejem. Zatím nevíme, zda bude telefon navržen ve stylu clamshell, nebo nikoli. Každopádně s takto velkými displeji Honor možná zvolí spíše provedení, které je typické pro Galaxy Z Fold 3.

Zajímavé je, že podle dostupných informací má do budoucna Honor v plánu vydat hned dva skládací telefony, Magic V proto pravděpodobně bude prvním z nich.

Zatím se můžeme jen dohadovat o tom, kdy by měla novinka dorazit na trh. Honor totiž prozatím mlčí i v tomto ohledu. Nicméně doufáme, že se více informací dozvíme v rámci veletrhu CES 2022, který proběhne začátkem ledna.

Zdroj: pocketnow.com