Foto: Weibo

Nejnovější únik potvrdil, že Motorola Frontier nabídne obrovský 200Mpx fotoaparát

O tom, že společnost Motorola pracuje na smartphonu Frontier už nějakou dobu víme. A již dříve jsme se také dozvěděli o tom, že Motorola plánuje do telefonu Moto Frontier přidat 200Mpx snímač fotoaparátu, čipset Snapdragon 8 Gen 1+ a další vynikající parametry vlajkových lodí. Nicméně nyní se objevil první reálný snímek zadní strany chystaného smartphonu. A právě tato fotografie zcela jasně ukazuje obrovský 200Mpx snímač fotoaparátu ISOCELL HP1.

Nejnovější únik pochází od spolehlivého tipaře z čínské sociální sítě Weibo. 200Mpx snímač ISOCELL HP1 pochází od společnosti Samsung. V popisku je navíc uvedeno, že modul fotoaparátu podporuje optickou stabilizaci obrazu (OIS) a má clonu f/2,2.

Motorola by se tak mohla stát prvním výrobcem smartphonů, který uživatelům nabídne smartphone s takto obřím snímačem od Samsungu. Přitom ani samotná společnost Samsung dosud nedodala jediný smartphone s vlastním snímačem ISOCELL HP1.

Přestože má Frontier 200Mpx snímač, fotoaparát prý ve výchozím režimu pořizuje fotografie v rozlišení 50 Mpx nebo 12,5 Mpx (v závislosti na tom, jaký typ binningu je zvolen). Každopádně se zdá, že Frontier bude konkurenceschopným modelem od Motoroly na poli mobilních fotoaparátů.

Kromě modulu fotoaparátu se smartphone do velké míry podobá renderům, které unikly minulý měsíc. Jen modul fotoaparátu se ve skutečnosti zdá být větší než na renderech. Kromě obrovského 200Mpx snímače bude Motorola Frontier údajně dodávána s 6,67palcovým P-OLED displejem s rozlišením Full HD, který bude podporovat obnovovací frekvenci až 144 Hz. Smartphone také bude podle předchozích úniků podporovat 125W rychlé kabelové nabíjení a 50W rychlé bezdrátové nabíjení. A poháněn by měl být čipsetem Snapdragon 8 Gen 1+.

Předpokládá se, že Motorola představí smartphone Frontier měsíc poté, co společnost Qualcomm odhalí Snapdragon 8 Gen 1 Plus, tedy v červnu 2022.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.