Foto: se svolení Bokeh Game Studio

Nová hra tvůrce Silent Hillu, Slitterhead, vyjde již 8. listopadu

Slitterhead je nový titul od tvůrce série Silent Hill Keiichira Toyamy. Na PC a konzolích se objeví 8. listopadu. Během nedávné zahajovací akce Summer Game Fest debutoval nový trailer (ke shlédnutí na konci tohoto článku), který ukazuje o něco více podrobností než původní teaser, který byl představen v prosinci 2021.

Slitterhead je akční a hororová hra z pohledu třetí osoby s řadou obřích, brouky připomínajících nepřátel, které je třeba pozabíjet. Zdá se, že se zde objevují náznaky detektivní zápletky, ale nový trailer do velké míry představuje jen mlácení, kopání, střílení a zabíjení obrovského množství monster v městských ulicích. Vše obestírá děsivá atmosféra.

Slitterhead pochází z dílny studia Bokeh, které Toyama a další bývalí zaměstnanci Sony založili v roce 2020. Na projektu pracují také designér postav Devil May Cry Tatsuya Yoshikawa, hlavní designér Gravity Rush Junya Okura a hlavní designér Puppeteer Kazunobu Sato.

Datum vydání hry Slitterhead je stanoveno na 8. listopadu, což je velmi blízko vydání remaku Silent Hill 2, který má vyjít 8. října. Slitterhead se objeví na konzolích Xbox Series X/S, PlayStation 4, PS5, Steamu a Epic Games Store.

Zdroj: engadget.com