Foto: se svolením Apple

Odhalení sluchátek AirPods Pro 2 se dočkáme pravděpodobně již ve středu

Druhé generace jablečných sluchátek AirPods Pro bychom se měli dočkat již brzy. Podle Marka Gurmana se Apple chystá v rámci své středeční akce Far Out odhalit mimo jiné právě také druhou generaci sluchátek AirPods Pro. Na trh by tedy mohly být uvedeny již tento týden.

„Nová sluchátka AirPods Pro budou aktualizací modelu, který se poprvé začal prodávat v říjnu 2019,“ píše Gurman ve zpravodaji Power On. „Loni jsem informoval o tom, že nové AirPods Pro přijdou někdy v roce 2022, a nyní jsem získal informaci, že k jejich velkému odhalení dojde již ve středu.“

Sluchátka AirPods Pro 2 prý přinesou řadu vylepšení, například včetně nové generace procesoru Apple H1. Zdá se také pravděpodobné, že se uživatelé dočkají kvalitnějšího zvuku, a to buď díky kodeku Apple Lossless Audio Codec (ALAC), který se zcela vzdá technologie Bluetooth, nebo přidáním podpory technologie Bluetooth 5.2, která využívá kodek LC3 pro efektivnější přenos zvuku.

Zdá se také možné, že sluchátka AirPods Pro 2 převezmou design koncovek do uší, který je typický pro sluchátka Beats Fit Pro. Pravděpodobně bychom se měli dočkat také nabíjecího pouzdra, které při hledání pomocí aplikace Apple Find My vysílá zvukové signály.

Kromě nových AirPods Pro se očekává, že Apple na své akci odhalí také novou řadu iPhone 14 a trojici nových hodinek, včetně dražšího a odolnějšího modelu pro milovníky extrémních sportů.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.