Právě dnes odstartovaly předobjednávky telefonu Nothing Phone 1

Konečně odstartovaly předobjednávky telefonu Nothing Phone 1 – tedy zatím pouze pro členy exkluzivního klubu. Společnost Nothing zahájila předobjednávky svého prvního smartphonu pomocí tzv. systému zvacích kódů. Členové privátní komunity mají 48 hodin na to, aby použili svůj kód, složili nevratnou zálohu 20 liber (necelých 600 korun) a jako první si zajistili možnost objednávky telefonu k 12. červenci. Pokud budete pokračovat v objednávce, společnost Nothing vám zálohu odečte a poskytne další kredit v hodnotě 20 liber, který můžete použít buď k nákupu příslušenství Phone 1, nebo na sluchátka Ear 1.

Ostatní zájemci se mohou zapsat na čekací listinu, podle které postupně obdrží pozvánky s možností nákupu. Cena samotného telefonu zatím nebyla zveřejněna.

Jak společnost Nothing již dříve upozornila a jak jsme psali v předchozím článku, Phone 1 se zatím oficiálně nedostane do Severní Ameriky, tedy vyjma betaverze pro uzavřenou hrstku investorů v privátní komunitě. Těm bude zařízení fungovat, ale nebudou mít k dispozici plnou podporu.

Pokud je vám strategie předobjednávek povědomá, není se čemu divit. Bývalá firma zakladatele Carla Peie OnePlus dlouhá léta tento systém používala. Objednávky na základě pozvánek pomáhají řídit napjatou nabídku (tím, že kontrolují prodej a zlepšují odhady poptávky) a zároveň vytvářejí pověst, která může poptávku ještě povzbudit.

Oficiální představení produktu proběhne 12. července v Londýně a můžete jej sledovat online. O události jsme již v předchozím článku informovali.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.