Foto: se svolením Rockstar Games

První trailer ke hře Grand Theft Auto VI se objeví v prosinci

Rockstar Games konečně oficiálně odhalilo, že trailer k další kapitole série Grand Theft Auto se objeví již na začátku prosince. Nová hra se bude pravděpodobně jmenovat GTA VI a očekává se, že se v ní objeví první ženská hrdinka série. GTA VI se údajně bude odehrávat ve fiktivní verzi Miami, stejně jako GTA: Vice City z roku 2002.

Pro fanoušky GTA jde o dlouho a netrpělivě očekávané oznámení. Grand Theft Auto V bylo uvedeno na trh před deseti lety, v roce 2013, a od té doby bylo portováno na další generace hardwaru (včetně PS5 a Xboxu řady X/S), nicméně pokračování dosud nevyšlo.

O tom, že chystá nová hra Grand Theft Auto, se vědělo už nějakou dobu. Společnost Rockstar poprvé potvrdila, že na dalším Grand Theft Auto pracuje v únoru 2022. V loňském roce také uniklo obrovské množství záběrů ze hry, což Rockstar nakonec potvrdil. Za únikem obrázků GTA VI stojí člen hackerské skupiny Lapsus$.

Grand Theft Auto V právě oslavilo 10 let a po svém prvním uvedení na PlayStation 3 a Xbox 360 v roce 2013 se prodalo více než 185 milionů kopií.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.