Foto: Unsplash

Threads získává další vylepšení, mimo jiné možnost sdílet příspěvky přímo na Instagramu DM

Konkurenční platforma X Threads přichází s dalšími novinkami – nová platforma nyní podporuje sdílení příspěvků do DM na Instagramu, vlastní alternativní texty pro fotografie a videa a nové tlačítko pro zmínku.

Nová možnost Odeslat na Instagram umožňuje uživatelům publikovat své příspěvky ve vláknech přímo v Directu na Instagramu. Tato funkce zajistí uživatelům, kteří používají Instagram, že uvidí všechna důležitá vlákna. Meta s ní údajně přichází proto, aby podpořila další nárůst uživatelů Threads (který nyní po prudkém boomu ochladl).

Možnost vlastního alternativního textu uživatelům aplikace Threads umožňuje přidávat (nebo upravovat stávající automaticky generovaný) alternativní text k fotografiím a videím před jejich nahráním. Nové tlačítko Zmínit usnadňuje označování profilů v příspěvcích Threads. A mimo to platforma usnadňuje ověřování identity na platformách, mezi něž patří například Mastodon. „Nyní můžete na podporovaných platformách přidat odkaz na svůj profil Threads a ověřit tak svou identitu,“ uvedl šéf Instagramu Adam Mosseri.

Výše uvedené patří mezi nejnovější novinky, které Meta zavedla v posledních několika týdnech. Začátkem tohoto měsíce oznámila, že se chystá webová verze, která poprvé nabídne použití na počítači spolu s funkcí vyhledávání. Mezi další doplňky patří chronologický kanál a možnost třídit seznam sledovaných příspěvků a zobrazovat oblíbené příspěvky.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.