Foto: Unsplash

Threads získá webovou verzi a novou funkci vyhledávání

Uživatelé aplikace Threads se brzy dočkají jedné z nejžádanějších funkcí této nové sociální sítě. Všichni budou mít k dispozici webovou verzi. Šéf Meta Mark Zuckerberg oznámil, že v příštích několika týdnech Threads získá jak webovou verzi, kterou budou moci uživatelé používat pro přístup k aplikaci na počítači, tak i novou vyhledávací funkci.

V současné době je sice možné prohlížet příspěvky v síti Threads na počítači, ale po kliknutí na tlačítka Odpovědět, Přeposlat, Líbí se mi a Odeslat se pouze zobrazí QR kód, který odkazuje na aplikaci. Stejně tak je v současné době omezena funkce vyhledávání v aplikaci – lze pouze zobrazit jiné účty a nelze ji použít k vyhledávání konkrétních příspěvků. To se ale již brzy změní.

Meta představila aplikaci Threads v příhodnou dobu, kdy řada uživatelů X (platformy dříve známé jako Twitter) vyslovila nesouhlas se změnami, které tuto síť postihly. K dispozici byla krátce poté, co X omezil počet příspěvků, které mohou uživatelé na webu / v aplikaci zobrazit (více se dozvíte v tomto článku). Nejvíce byli postiženi neplatící uživatelé, kteří byli zpočátku omezeni na zobrazení 600 příspěvků denně.

Mnoho lidí proto Threads okamžitě uvítalo a není divu, že snadno dosáhl 100 milionů uživatelů během necelého týdne. Meta však uvolnila Threads bez mnoha funkcí, které lidé od podobné sociální sítě očekávali. Vedoucí společnosti ale slíbili, že vývojáři na těchto funkcích pracují a budou postupně uvolňovány. Přestože původní nadšení z nové sociální sítě již opadlo, právě přidávání nových funkcí může přimět další uživatele, aby platformě dali šanci.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.