Foto: se svolením Mysmartprice

Známe další informace o prvním skládacím telefonu značky Honor – Magic V

Společnost Honor brzy uvede na trh svůj vůbec první skládací telefon Honor Magic V. Není to tak dávno, co jsme si mohli prohlédnout, jak bude novinka vypadat. Nyní máme k dispozici rendery a další informace o specifikacích.

Nejnovější úniky pocházejí z webu Ishaana Agarwala a MySmartPrice. Rendery potvrdily původní domněnku, že se tento skládací smartphone bude svým vzhledem podobat telefonu Galaxy Z Fold 3.

Na zadní straně zařízení se nachází sestava tří fotoaparátů – hlavní 50Mpx fotoaparát se světelností f/1,9, 50Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát se světelností f/2,2 a 50Mpx fotoaparát se světelností f/2,0 Spectrum Enhanced (což bude pravděpodobně monochromatický snímač). Vnější displej je vybaven 42Mpx selfie kamerou.

Podle Agarwala bude Honor Magic V vybaven 7,9palcovým hlavním OLED displejem s rozlišením 2272 x 1984 pixelů a obnovovací frekvencí 90 Hz. Na vnější straně najdeme 6,45palcový panel FHD+ nabízející obnovovací frekvenci 120 Hz.

Údajně bude novinka poháněna nejnovějším čipsetem Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcommu ve spojení s 12 GB RAM a 256GB/512GB úložištěm. Poběží na MagicUI 6 založeném na Androidu 12. Dočkat bychom se měli také 4 760mAh baterie s podporou 66W rychlého nabíjení. Chybět nebudou ani reproduktory DTS:X Ultra. Prodávat se bude ve třech barvách: černé, bílé a oranžové.

Honor Magic V bude uveden na čínský trh 10. ledna, na další informace proto nebudeme muset čekat dlouho.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.