Foto: se svolením Nintendo

Nintendo se pochlubilo novým hardwarem pro hru Super Mario Bros. Wonder

Na své poslední akci Nintendo Direct tato japonská značka ukázala čerstvé gameplaye pro chystanou plošinovku Super Mario Bros. Wonder. Představila ale také nový hardware – nebo možná přesněji novou barvu OLED verze konzole Nintendo Switch. Tento nový kus hardware se totiž dočkal změn, které přesně zapadají do stylu Maria. Fanoušci se proto mohou těšit na elegantní červený design doplněný o roztomilý detail siluety Maria a několik mincí ukrytých pod zadním krytem. Je vidět, že designéři si na tomto kousku skutečně vyhráli.

Pro zájemce bude novinka dostupná 6. října, tedy dva týdny před uvedením hry Wonder na trh, které je ohlášeno na 20. října.

Podobné speciální edice konzolí jsou pro Nintendo typické. A není to dokonce ani poprvé, co společnost vydává hardware s motivem Maria. Téhož jsme byli svědky i v době vydání hry Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, kdy také vyšel tematicky laděný Switch. A také nedávno jsme se dočkali propracovaného Switche ve stylu Zeldy pro hru The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Vydání hry Super Mario Bros. Wonder v říjnu celkově završí velmi úspěšný rok pro Maria. Letošek totiž patřil filmu Super Mario Bros. ve filmu a také byl otevřen zábavní park v Kalifornii.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.