Foto: se svolením Samsung

Základní model Samsung Galaxy S22 Ultra možná nabídne méně RAM než S21 Ultra za stejně peněz

Již v únoru Samsung představí nové vlajkové lodě řady Galaxy S. Přestože jsme se už mnohé o těchto zařízeních dozvěděli, nejnovější únik naznačuje, že společnost možná plánuje změnit svoji cenovou politiku u této špičkové řady.

Podle tweetu od Rolanda Quandta z WinFuture, který zaznamenal server Android Police, budou evropské ceny řady Galaxy S22 začínat na 849 eurech, přičemž modely Galaxy S22 Plus a Ultra mají stát 1 049 eur, resp. 1 249 eur. Což v podstatě znamená, že v roce 2022 bude řada Samsung Galaxy S stát stejně jako v roce 2021.

Quandtův tweet navíc naznačuje, že společnost bude v určitém ohledu pokračovat v tradici předchozích let, protože zájemci za navýšení úložného prostoru u standardního modelu a modelu Plus zaplatí příplatek 50 eur.

Co se naopak oproti minulosti možná změní, je to, že Samsung pravděpodobně upraví množství operační paměti u základní varianty modelu Ultra, a to konkrétně tak, že ji oproti svému předchůdci sníží, a to z 12 GB na 8 GB. Podle Quandta bude stát stejně peněz jako základní model Galaxy S21 Ultra, který má 12 GB RAM.

Kvůli tomu si evropští uživatelé údajně budou muset připlatit 100 eur, aby získali model S22 Ultra s 12 GB RAM a 256GB interním úložištěm. Brzy bychom se nicméně měli dozvědět oficiální informace o cenách této chystané řady.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.