Zdroj: blog.activision.com

Call of Duty: Warzone přidává nedlouho po svém vydání mód pro jednoho hráče

Jestli o nějakém herním titulu můžeme mluvit jako o veleúspěšné, je to nepochybně Call of Duty: Warzone. Tento nový battle royale titul s obrovskou kapacitou 150 hráčů na jednu mapu se objevil minulý týden a přilákal obrovské množství hráčů. Jen během prvních tří dnů si hru stáhlo 15 milionů hráčů.

Při startu hry byla k rámci klasického battle royale módu k dispozici pouze varianta hraní ve skupinách po třech s dalšími dvěma spoluhráči. O prvenství tak bojovalo celkem 50 týmů. Studio Activision nyní oznámilo, že do hry přidá variantu sólo hraní, v němž se bude muset každý hráč spolehnout sám na sebe.

V režimu hraní ve třech se stávalo, že spoluhráči přidělení hrou často nespolupracovali nebo se ani nepohybovali poblíž. Nejlepší tedy bylo mít další dva stálé parťáky z řad přátel. Toto v sólovém režimu vymizí. Call of Duty Warzone zvládl zapojení tohoto módu do své hry mnohem rychleji než konkurenční titul Apex Legends, tomu trvalo zavedení individuálního módu několik měsíců.

Herní mechanismy fungují ve hře pořád stejně – stále je možné zbroj a vybavení nejen nacházet v prostředí, ale také kupovat ve speciálních automatech. Po smrti hráč skončí v Gulagu, kde může zkusit bojovat o svůj život avšak pokud neuspěje, nemůže počítat s tím, že by jej někdo vykoupil a znovu oživil.

Hra Call of Duty Warzone dokázala přinést do žánru battle royale celou řadu nových prvků a – jak se zdá – u fanoušků uspěla. Její vydání přišlo v době počínající koronavirové krize, kdy se řada lidí snaží zůstávat více doma, a i to jejímu úspěchu pomohlo nemalou měrou. K oblibě přispívá i fakt, že CoD: Warzone je od počátku plně cross platformový titul, a hráči jej tak mohou spolu hrát na PC i konzolích.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.